Nick Email Homepage
anjake   Geen Pagina
Balboy balboy@skynet.be Babbel Pagina!
Bandietje Bandit@village.uunet.be Geen
Beastje beastie@digibel.org Digibel
Belinda belinda@jab4ever.net Jab4ever
Bipje   None
Cand|man Angelo.Jacobs@pandora.be  
cnf    
Cyaankalihe|    
aapje    
DIEST wallaert@hotmail.com  
duvelke duvelke@newmail.net  
fabbeke de.jong.mulkay.fabrice@pandora.be  
FlaZz michaelpotoms@yahoo.com Some Page
myro jean.cuppens@pandora.be  
He|ranger Helranger@digibel.org  
jolanda jootje5@hotmail.com  
aap willems.davy@pandora.be Joyrider's page
aaa   Justa's Page
PsIoNnEkE bdispa@bigfoot.com Brammeke.net
karentje karenJgardner@heydohotmail.com  
krulletje krullekrol@hotmail.com  
Raptor raptor_256@hotmail.com  
roza    
Satyke loes_blomme@yahoo.com  
shik    
Taniake tani@pandora.be Tanieke's pagina
TerrorKev kevin@fist.org Vakjultras.com
Troy--    
vlam    
Warm0ngeR warmonger@digibel.org Shrimpwars
^mister simpel2geheim@yahoo.com  
Als je nog niet in de lijst staat, en je zou er je graag bijzetten stuur dan een mailtje naar Balboy met jou informatie. Steek er eventueel ook een fototje bij.
Als je graag je naam uit de lijst zou willen verwijderen, geef dan een seintje aan Balboy.

Webmaster login